Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojte, dneska a vůbec mám nějakou Depku s velkým D, je to hrozně divnej pocit a tak se modlím za listopad... Obrazek. A vůbec, všechno je to na pytel... vlastně všechno néé..ve středu jsem si užila súpr trúpr koncík U2 revival. Bylo to boží, akorát pro příště by to chtělo nějakýho hlídače našich věcí, abychom taky mohly s kámoškou hopsnout na parketu. :-D Jinak atmoška byla skvělá a kapela nezklamala, koktejly nezklamaly a vůbec všechno :-D. Už se mooc těším na příště!!! Hlavně aby zas zahráli moji lásku: The saints are coming. :)

No a tak při vší té nedobré náladě, jsem si aspoň dnes udělala radost nákupem a teď ten nákup leží u mě na zemi a čeká až si ho (třeba hned zítra) obuju na nohy. Obrazek

Taky sem si koupila RedBulla, že ho jako poprvé v životě ochutnám (teda vlastně jednou už jsem ochutnala, vlastně vypila kamarádovi na bruslích, když sem zjistila, že nazpět nejedem busem, ale zas na kolečkách. Obrazek a to mimochod. po tmě!!Obrazek :-D ).
Prej to má nějak zvýšit výkonnost, koncentraci, rychlou reakci, bdělost, prostě energii a napomáhat i při psychické námaze..no zatím se nic neděje a Depka je stále se mnou..

Tak aspoň vás, doufám,  trochu rozveselím - vtipem z komiksu Hana a Hana.

Hana: Na internetu jde prej najít všechno.
Hana: To pochybuju.
Hana: Proč?
Hana: Otec včera říkal bráchovi, že jestli přinese pětku z matiky, tak dostane takovou facku, že ho ani google nenajde.

Takže mládeži, učte se učte se matiku, ať se vám nezavaří google, až vás bude hledat! Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář